לתיאום ייעוץ חייגו072-3207842

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

חומצה היאלורונית

הקליניקה המובילה בארץ לניתוחי אף ואסתטיקה

חומצה היאלורונית זו חומצה טבעית שממלאת את מקום הקמטים באזור הפנים, ממלאת את השפתיים, מצעירה את העור והופכת אותו לגמיש ולחלק לאורך זמן.

אתם נמרצים, צעירים ומרגישים בריאים, אבל בכל פעם שאתם מתבוננים במראה – הפנים שלכם משדרות משהו אחר לחלוטין. כל פעם שאתם חולפים במהירות על פני המראה אתם לא מבינים מי האדם הזקן שם, שמתבונן עליכם ומופתעים לגלות שזה אתם!

עם הזמן, הטבע עושה את שלו. עור הפנים מדלדל וצונח, והפנים הופכות להיות נפולות, עייפות ומבוגרות הרבה יותר ממה שהן יכולות להיות.

ד"ר שושנה קרמר הינה מומחית להזרקת חומצה היאלורונית לצורך מילוי קמטים והצערת מראה הפנים. מדובר בחומצה טבעית המיוצרת בגוף האדם על ידי התאים בגוף האדם.

באופן טבעי, בסביבות גילאי 25 – 30 כמות החומצה הולכת ופוחתת, כי התאים האחראים לכך בגוף שלנו מייצרים פחות, ואז נוצרים קמטים בעור הפנים.

בחלוף השנים הצליחו לייצר חומצה היאלורונית, באמצעות תהליך של הנדסה גנטית. מדובר בחומצה טבעית לחלוטין, בדיוק אותה החומצה שהגוף שלנו מייצר לבד.

הטיפול נטול תופעות לוואי ותגובות אלרגיות. הוא מטשטש ומעלים את קמטי עור הפנים במשך כ-10 חודשים עד שנה, ומשאיר את העור חיוני, רענן ובעל מראה צעיר.

חומצה היאלורונית מעכבת את הזדקנות העור, וככל שמתחילים להזריק אותה מוקדם יותר, כך יתקבלו תוצאות טובות יותר, שיימשכו לאורך שנים.

מעוניינים בפרטים נוספים? פנו אל המרפאה עוד וקבעו פגישת ייעוץ או חייגו: 072-3207842

אז למה אתם מחכים?

הקליניקה המובילה בארץ
לניתוחי אף ואסתטיקה

צרו איתנו קשר כבר עכשיו:

    קידום אורגני seo קידום אורגני seo